Motywacja dla artysty ;)

Artystę najbardziej motywuje oczywiście dobre słowo na temat jego pracy 🙂 Najlepiej jednak kupić moją pracę na TEJ STRONIE lub wpłacić dowolną kwotę na TEJ STRONIE (Uwaga! NIE potrzebujesz konta na PayPalu. Wystarczy zwykła karta płatnicza), żebym poczuł się doceniony 🙂

A pisząc trochę poważniej… Od dłuższego czasu prowadzę „życie artystyczne” na pełny etat. Podkastowanie i nagrywanie dźwięków świata i muzyki oraz wykonywanie różnych „dziwnych” rzeczy (grafiki, biżuteria itp.), to moje jedyne zajęcia i tylko w ten sposób zarabiam na życie. Każdy zakup lub wpłata pozwalają mi dalej funkcjonować, co w dzisiejszych czasach dla artystów jest trudniejsze niż zazwyczaj.

Jeśli zatem podoba Ci się to, co nagrywam lub wytwarzam, wesprzyj mnie wpłatą (jednorazową lub cykliczną) lub zakupem. Poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne linki.

Dodatkowo osoby, które wspierają mnie wpłatami cyklicznymi, otrzymują dostęp do katalogu z plikami z nagraniami specjalnymi, czyli niepublikowanymi lub przykładowo w wersjach wydłużonych.

 

Wybierz opcję najlepszą dla Ciebie 🙂 Dla mnie każda jest dobra 🙂

Zakup plików dźwiękowych na BandCamp

WPŁATA jednorazowa lub cykliczna przez PayPal
(Uwaga! NIE potrzebujesz konta na PayPalu. Wystarczy zwykła karta płatnicza)

SKLEP Leśnego Dziada